Premiera klipu kołyszą – otwórz drzwi do śnienia!

Ostatnio tylko lekko uchyliłam rąbka tajemnicy, a dziś mam dla Was już konkrety – premiera Kołyszą i premiera naszej akcji. Z poprzedniego wpisu wiecie, że praca nad teledyskiem wiele mnie kosztowała wysiłku. Ale czy w życiu są rzeczy wartościowe, które przychodzą za darmo? No i czy gdy w końcu coś ukończymy, to nie mamy większej satysfakcji, jeśli się do tego przykładaliśmy? Zapraszam: premiera “Kołyszą” – Ania Sama!

Mam takie poczucie, że zrobiłam coś, co chciałam. Opłacało się zawalczyć i wykazać trochę poświęcenia. Bieganie w sukience na ramiączkach po nocy, gdy temperatura jest koło zera, to jest wyzwanie. Kto morsował, ten wie! 

Zrealizowaliśmy naszą senną wizję w pełni – zobaczcie teraz jej efekty!

Ania Sama Premiera Kołyszą

Niektórzy z Was już wiedzą, a szczególnie dobrze są poinformowane osoby, które są zapisane na newsletter, że “Kołyszą” to tylko początek historii. Koniec teledysku jest zarazem początkiem kolejnego klipu pt. “Śnienie”.

“Śnienie” to tytuł nowej, do tej pory niepublikowanej piosenki, a zarazem mojego debiutanckiego albumu. Płyta ukaże się wiosną 2021. 

Lecz, żeby przejść do sennego świata Ani, trzeba się trochę postarać. Bo śnić może każdy, ale tylko Ci którzy wezmą udział w naszej zabawie, zobaczą “Śnienie”. 

Już Wam tłumaczę, co trzeba zrobić – posługujcie się tą grafiką, by mieć wszystko pod kontrolą.

Ania Sama Premiera Kołyszą

Warto zapisać się na newsletter, bo osoby, które się zapiszą, dostaną dodatkowe pytanie, na które jak odpowiedzą, to jeszcze dodatkowo dostaną MP3 ze Śnieniem na swój e-mail!

A więc – nastał ten moment, że wiecie już prawie wszystko. Jedyne co zostało, to oficjalna premiera mojego klipu do Kołyszą.

Kołyszą dostępne we wszystkich serwisach streamingowych tutaj.

Produkcja muzyczna, mix: Szymon Piotrowski – Psychosound Studio
Autorzy muzyki: Ania Sama, Szymon Piotrowski
Autor słów: Ania Sama
Mastering: Kamil Łazikowski

Dziękuję całej ekipie zaangażowanej w zdjęcia i produkcję klipu:

Produkcja: Michał Musielak, Michał Loranc
Producent wykonawczy: Ania Sama
Zdjęcia: Michał Musielak
Make up / stylizacje: Ania Sama
Montaż i postprodukcja: Michał Musielak, Michał Loranc
Pomoc techniczna: Kasia Klamka, Dominika Borowiec, Łukasz Chmiel, Michał Loranc

Podziękowania dla Klubu Prominent oraz Kawiarni Strefa za możliwość wykorzystania przestrzeni do zdjęć oraz ciepłe przyjęcie mimo wymagających czasów.

Specjalne podziękowania dla Basi Szymczak za udostępnienie mieszkania do zdjęć. Michałowi Musielakowi i Michałowi Lorancowi za kreatywne podejście do pracy i twórcze pokonywanie trudności pojawiających się na planie.

Kasi i Łukaszowi za wsparcie techniczne, zdjęcia, asekurowanie przed ewentualnymi zaproszeniami do tańca podczas kręcenia scen w Prominencie oraz płynne prowadzenie auta, gdy za oknem wystawał sprzęt.

Dominice za dzielne wsparcie przez 12h z rzędu podczas ostatniego dnia zdjęciowego, wszystkie piękne foty i nadzorowanie, abym bezpiecznie przebiegała przez jezdnię.

Zostaw swoje wrażenia!

Jak Ci się podobała nasza senna wizja? Jakie wrażenia po premierze kołyszą? Bardzo mnie ucieszy jeśli zostawisz swoją opinię w komentarzu poniżej, wszystkie z nich czytam i każdy jest dla mnie wartościowy.

Dziękuję Wam za obecność podczas tej premiery.

Ściskam ciepło na odległość,

Ania Sama

Polecam:

4 thoughts on “Premiera klipu kołyszą – otwórz drzwi do śnienia!”

  1. Ania Sama, uwielbiam te wszystkie Twoje “sknocić, “dziki dom” – wiem, że jesteś delikatna, ale też masz w duszy prawdziwą piratkę, taką Pippi i na tarantowatym koniu zdobywasz świat! Tratwą, wpław i boso przez bród, na siagę ni w pięć, ni w dziewięć – prosto do słonecznych dziedzin! <3 Piękny głos.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry