Zapowiedź premiery klipu! Śnić może każdy, ale czy każdemu dane będzie śnienie?

Czekałam i czekałam i się doczekałam. Uff… Wiele pracy, ale w końcu mamy to! Cieszę się, że mogę się tym z Wami podzielić. Nowy teledysk do piosenki “Kołyszą” już w ten piątek na moim blogu, a dzień później na Youtube!. 

Nie było łatwo! Kręciliśmy od września 2020 roku, a po drodze spotykały nas różne przygody. Dlaczego tak długo? Tutaj tkwi niespodzianka!

Kręciliśmy dwa klipy na raz!

Na pomysł wpadłam już jakiś czas temu. Chciałam zrobić moim fanom niespodziankę w postaci czegoś, czego jeszcze nie widzieli i nie słyszeli. Udało się? Jesteście podekscytowani? Ja na pewno! Dodatkowo, obie wizualne historie łączą się jak w jednym śnie.

W produkcji spotykały nas różne sytuacje. Nagrywanie po nocy, zimno, oraz pandemia… ale krok po kroczku i w rezultacie dobiliśmy do brzegu! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów! A już niebawem będziecie mogli zobaczyć to na własne oczy! 

Ale to nie wszystko, “Kołyszą” to dopiero pierwszy krok, do tego, żeby przejść dalej. Kto jest zapisany na newsletter, miał okazję dostać już informację o tym co planujemy w związku z tą nietypową premierą! Zapisując się jeszcze dziś dostaniecie ode mnie opis nadchodzących wydarzeń.

W piątek wyjawię szczegóły jak będzie można uzyskać dostęp do drugiego klipu!

A tutaj dla Was kilka screenów z planu oraz filmowa zapowiedź klipu!

1 thought on “Zapowiedź premiery klipu! Śnić może każdy, ale czy każdemu dane będzie śnienie?”

  1. Pingback: Premiera klipu kołyszą - otwórz drzwi do śnienia! - Ania Sama

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry