dążę do celu krok po kroczku i szukam w tym spokoju – Ania Sama: Wywiad Bogdana Fabiańskiego w RDC

Moi Dordzy!

Premiera klipu do Kołyszą już naprawdę niedługo, ale zanim zobaczycie efekty naszej długiej pracy to mam dla Was coś ekstra! No to czas na wywiad “Ania Sama wywiad w RDC”!

Redaktorem, który zaprosił mnie do wywiadu jest Bogdan Fabiański. Nagranie ukazało się na antenie Radia Dla Ciebie w programie ‘Bez Limitu, czyli Bogdan Fabiański Zaprasza’.

‘Jest coś urzekającego w tym jak głos może otulać człowieka’

Bogdan Fabiański to postać legendarna, która zapisała się w pamięci miłośników muzyki tanecznej poprzez swoją działalność w Radiowej Dwójce w latach 80′ – Dwójka wtedy była właśnie ostoją muzyki tanecznej, dopiero kilka lat później zmieniła profil.

Posłuchaj wywiadu!

W wywiadzie rozmawialiśmy o dwóch Pestkach i o tym którą twarz pokazuję w moich tekstach i muzyce. Dostałam również pytanie jak to było kiedy nie dostałam się do musicalu na początku 2015 roku. Jest również kilka słów o współpracach, które nawiązałam przy tworzeniu materiału na płytę oraz czy jestem zwierzęciem scenicznym.

Zapraszam serdecznie do wysłuchania wywiadu i koniecznie dajcie znać, co Wam się w nim najbardziej spodobało!

Ania Sama wywiad w RDC to ważne dla mnie wydarzenie. Zdradzam w nim szczegóły premiery albumu. Zastanawiam się, czy ktoś z Was jest ciekawy co będzie można usłyszeć na albumie. Część już znacie, ale jest jeszcze kilka piosenek, które będą dostępne dopiero na płycie. Ach, nie mogę się już doczekać!

Dajcie znać koniecznie, jak podobał się Wam wywiad!

Ania Sama

Polecane treści:

1 thought on “dążę do celu krok po kroczku i szukam w tym spokoju – Ania Sama: Wywiad Bogdana Fabiańskiego w RDC”

  1. Pingback: Premiera klipu kołyszą - otwórz drzwi do śnienia! - Ania Sama

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry