Ania Sama Kołyszą

KRĘCIMY TELEDYSK (I)…

Cześć!

Ostatnie tygodnie moja głowa jest w innym wymiarze. Pojawiają mi się wizje, obrazy, kolory, kształty, a pod tym wszystkim słyszę muzykę… to niewątpliwie znak, że ten “inny wymiar” to praca nad klipem, a nuty pod spodem to mój ostatni singiel “Kołyszą”.

I… akcja!

Zatem, oficjalnie: kręcimy klip do Kołyszą! Dziś zabiorę Was za kulisy i pokarzę jak przebiegają prace! Ale to nie wszystko – pod koniec uchylę Wam rąbka tajemnicy! Zapraszam do lektury.

Jakie obrazy pojawiają się Wam w głowie kiedy słuchacie “Kołyszą”? Jakie kolory, impresje, miejsca, sytuacje? Zapewne każdemu z Was inne. Uwielbiam powoływać obrazy czy emocje do życia, przekładać je na papier, ścieżkę dźwiękową czy ekran. Tak się stało i tym razem. Jak to zrobiliśmy?

Drużyna “A”ni

Spotkaliśmy się w czwórkę – dwoje moich przyjaciół – Kasia i Łukasz – oraz Michał Musielak, który jest operatorem kamery i po części również reżyserem klipu. Michał to człowiek utalentowany, przez wiele lat związany z teatrem, wiąże swoją teraźniejszość i przyszłość z filmem. Plany, które mieliśmy rozpisane obejmowały zdjęcia w klubie, na ulicy oraz w samochodzie. Z tych 3 zrealizowaliśmy zdjęcia w klubie (kręciliśmy w klubie Prominent, który był łaskawy nam to umożliwić, za co jesteśmy bardzo wdzięczni!) oraz aucie. Mam dla Was kilka zdjęć i filmików zza kulis!

Jeśli chcesz otrzymywać “tajne” treści to zostawi mi swój e-mail: KLIKNIJ TU

Klip do Kołyszą to nie wszystko, co mamy w planie nakręcić w najbliższych tygodniach. Jeśli chciałbyś wiedzieć, co takiego jeszcze szykujemy, zapisz się proszę na newsletter – osoby już zapisane oraz osoby, które się zapiszą w ciągu następnego tygodnia dostaną ekstra materiał, z którego dowiedzą się na czym polega niespodzianka! Dodatkowo, jako osoby, które chcą utrzymać ze mną stały kontakt, będą na bieżąco informowane o nadchodzących premierach oraz będą dostawać treści, których nie będzie nigdzie indziej!

Pozdrawiam

Ania Sama

Warto przeczytać:

3 thoughts on “KRĘCIMY TELEDYSK (I)…”

  1. Pingback: Jak powstała "Pestka {rework}"? Ania Sama - zdraszam tajniki produkcji

  2. Pingback: Pestka {rework} idealna do ścieżki dźwiękowej nowego wiedźmina?

  3. Pingback: Ania Sama wywiad z Bogdanem Fabiańskim w RDC

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry